Педагогічний колектив

ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕКТИВ ЗДО N°66

Нараз'ян Любов Анатоліївна
Вихователь групи раннього віку  2-3 роки

За час роботи в дитячому садку показала себе як відповідальна та чуйна, людина. Вихователя люблять діти, поважають колеги та батьки. Постійно працює над підвищенням свого професійного рівня, цікавиться новинками методичної літератури, досконало володіє методиками виховання дітей. Бере активну участь у громадському житті закладу, з задоволенням виконує методичну роботу закладу, застосовує професійні знання в практичній педагогічній діяльності.

Кріклівець Олена Іванівна
Вихователь групи середнього дошкільного віку  4-5 років

За час роботи в дошкільному закладі проявила себе наполегливим, творчим, досвідченим педагогом з високо-особистісною культурою та морально-етичними цінностями.
Вихователь добросовісно ставиться до своїх посадових обов’язків, має чіткі переконання, усвідомлює свою відповідальність перед вихованцями, їхніми родинами, суспільством.

Мельник Наталія Сергіївна
Вихователь групи середнього дошкільного віку  4-5 років

За час трудової діяльності показала високий рівень  вміння застосовувати техніки роботи з дітьми на практиці, ініціативність і відповідальність. - педагогічно грамотний співробітник, що дозволяє їй успішно реалізовувати сучасні вимоги до організації процесу розвитку дітей. Основною метою у вихованні підростаючого покоління вважає розвиток самостійності, ініціативності та творчого потенціалу вихованців.

Слиш Ольга Миколаївна
Вихователь групи старшого дошкільного віку 5-6 років

За час роботи в дитячому садку показала себе як відповідальна, чуйна, вимоглива, енергійна людина. Вихователя люблять діти, поважають колеги та батьки. Постійно працює над підвищенням свого професійного рівня, цікавиться новинками методичної літератури, досконало володіє методиками виховання дітей. Бере активну участь у громадському житті закладу, з задоволенням виконує методичну роботу закладу, застосовує професійні знання в практичній педагогічній діяльності, забезпечує високу результативність та якість своєї прац. Є головою профспілкового комітету дошкільного закладу.

Тікунова Юлія Викторівна

(відпустка по догляду за дитиною до з-х років)

Вихователь групи дошкільного віку 4-5 років

За час роботи в дошкільному закладі зарекомендувала себе як професійно компетентний педагог.
Вихователь який виявляє високий рівень теоретичної підготовки, проявляє ґрунтовну професійну компетентність, досконало володіє педагогічним інструментарієм, забезпечує належну результативність, якість своєї праці, організовує освітньо-виховний процес відповідно до сучасних методичних вимог. У 2016 році стала переможцем ІІ етапу районного конкурсу "Вихователь року".

Гузик Ганна Миколаївна
Вихователь групи дошкільного віку  3-4 роки

Має багаторічний досвід роботи з дітьми. Постійно працює над підвищенням свого професійного рівня, цікавиться новинками методичної літератури, застосовує професійні знання в практичній педагогічній діяльності. із задоволенням виконує методичну роботу дошкільного навчального закладу, застосовує професійні знання в практичній педагогічній діяльності, забезпечує високу результативність та якість своєї праці, відзначається загальною культурою, моральними якостями. Ініціативна, творча.

Ялліна Вікторія Леонідівна
Практичний психолог

Бере участь в організації освітнього процесу, забезпечує всебічний особистісний розвиток дітей. Виявляє причини, що утруднюють становлення особистості дитини. Приділяє увагу індивідуальній роботі з вихованцями , проводить активну просвітницьку роботу, залучає малюків до групових занять. Сприяє формуванню психологічної культури вихованців, вихователів, батьків. Консультує працівників закладу з питань практичного використання психології організації навчально-виховного процесу.

Цвєткова Лідія Василівна
Музичний керівник

Має багаторічний досвід роботи з дітьми. В своїй роботі приділяє велику увагу естетичному, творчому та культурному розвитку дітей.
Постійно працює над підвищенням свого професійного рівня. Бере активну участь у громадському житті закладу, підготовці та проведенні святкових ранків.