8 жовт. 2023

Про проведення заходів до Всесвітнього дня психічного здоров’я

День психічного здоров’я або ментального здоров’я у світі та в Україні відзначається щороку 10 жовтня. Свято покликане звернути увагу на проблеми, пов’язані з психічним станом людини та підтримки людей з подібними захворюваннями. Одним із важливих пріоритетів у діяльності закладів освіти залишається забезпечення психологічної стійкості здобувачів освіти.
7 жовт. 2023

Кіберполіція застерігає від шахраїв

Війна в Україні стала підґрунтям для поширення шахрайських схем, заснованих на вразливому емоційному стані та зловживанні довірою громадян. Зловмисники здатні обдурити дітей, пенсіонерів та намагатись розчинитись у просторах інтернету, не залишивши слідів злочину.
6 жовт. 2023

Про проведення радіодиктанту національної єдності у 2023 році

Суспільне Мовлення оголосило, що радіодиктант національної єдності у 2023 році відбудеться 27 жовтня — у День української писемності та мови, який, згідно з указом президента, відтепер відзначатимуть саме цього дня.
5 жовт. 2023

Знання, що рятують життя: для дорослих і дітей доступні освітні відеоролики про мінну безпеку

В Україні створили мотиваційні освітні ролики “Мінна безпека. Важливо знати кожному!”, які покликані підвищити обізнаність дітей щодо правил поводження з вибухонебезпечними предметами. Анімаційні ролики допоможуть педагогам і батькам: - підвищити обізнаність дітей щодо правил поводження з вибухонебезпечними предметами; - пояснити дитині в легкій формі про правильну поведінку при мінінй небезпеці; - пригадати основні правила мінної безпеки.
3 жовт. 2023

Інформ- реліз Управління Державної служби якості освіти у Харківській області за вересень 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у вересні 2023 року

Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова з Днем працівників освіти

1 жовт. 2023

Звернення начальника Управління освіти Олени Вєдяєвої з нагоди Дня працівників освіти

Дорогі наші освітяни! Вітаю вас з вашим професійним святом!
1 жовт. 2023

Вітання з Днем працівників освіти директора Департаменту освіти Ольги Іванівни Деменко

Цієї оксамитової осінньої пори зустрічаємо своє професійне свято ми – працівники освіти. Це свято всіх, хто допомагає дітям відкривати скарбницю знань, науки, мудрості. Хто вчить їх пізнавати світ, прищеплює їм справжні цінності, допомагає мудрою порадою та радіє за успіхи своїх вихованців. Шановні колеги, прийміть щирі вітання з Днем працівників освіти!
30 вер. 2023

Про інформаційні матеріали до Дня захисників і захисниць

У 2023 році Україна вперше відзначатиме День захисників і захисниць 1 жовтня. Це свято відзначається в Україні на державному рівні від 2014 року на вшанування мужності та героїзму захисників і захисниць незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві.
28 вер. 2023

В УКРАЇНІ СТАРТУВАЛА ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНА КАМПАНІЯ ДЛЯ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ПІДТРИМКИ ДІТЕЙ В УКРИТТЯХ

Щоб дітям під час повітряних тривог було спокійніше, Міністерство освіти і науки України та Фонд Східна Європа запустили кампанію #BraveKidsUkraine. Її мета — створити максимально комфортні психологічні умови для перебування дітей в укриттях.