Сортивні ігри

11 черв. 2021
Малюки нашого садочка зростають під девізом "Ми зі спортом дружимо і зростаєм дужими!"

Спорт – запорука здоров’я вашої дитини!

Не секрет, що спорт дуже корисний і корисний не тільки для дорослих, а і для дітей.

Дехто може сказати, що займатись спортом дітям не потрібно, адже вони ведуть дуже активний спосіб життя.

Проте спорт допомагає дитині не тільки стати здоровішою та зміцнити імунітет, але й набратись впевненості, вольових якостей, навчитись дисципліні та взаємодії з однолітками.

Так у чому ж полягає користь спорту для дітей?

1. Займаючись спортом, дитина розширює свій кругозір, самовдосконалюється, формує корисні риси своєї індивідуальності, що в майбутньому допоможе здобути їй певних висот.

2. Заняття спортом покращують емоційний стан дитини. Спорт допомагає від психологічної перевтоми, покращує емоційний стан дитини та в цілому підвищує загальне самопочуття.

3. Спорт надає впевненості в собі. Займаючись спортом, дитина стає витриваліше, починає легше долати навантаження в буденному житті. Дитина починає ставити свої маленькі цілі і досягати їх.

4. І, звичайно, регулярні заняття спорту допоможуть не тільки покращити фізичний стан дитинин, але й допомогти при лікування зіхаворювань. Займаючись спотом, у дітей покращується зір, імунітет, зміцнюється сон, стимулюється робота серця, вдосконалюється опорна-рухова система та зміцнюється вестибулярний апарат.

Окрім цього, спорт подарує нових друзів і товаришів, займе час дитини і не дозволить їй байдикувати.