Консультація для батьків майбутніх першокласників!

27 квіт. 2021
«Ваша дитина йде до школи»

Вступ до школи і початковий період навчання викликають перебудову способу життя і діяльності дитини. Маленька людина знаходиться в стані очікування: має відбутися дещо значне і привабливе, але поки що невизначене. Весь спосіб життя дитини радикально змінюється. Перехід до школи - якісно новий етап у розвитку дитини. Цей етап пов'язаний зі зміною соціальної ситуації розвитку, з особистісними новоутвореннями. Настає період «адаптації» до школи, який триває від 1 до 3 місяців, а іноді - до півроку. Та не будемо забувати, що адаптація - природний процес під час зміни ситуації розвитку, а спробуємо допомогти здолати його якомога швидше та безболісніше. Усі життєві ситуації, що пов'язані зі вступом до школи, їх переживання потребують від дитиниперегляду та переосмислення створеної нею картини світу, а іноді її серйозного коригування.
Головне, що необхідно дитині, - це позитивна мотивація навчання.