Тиждень безпеки життєдіяльності

21 квіт. 2021
Увага діти на дорозі! В середній групі вихователем Гузик Г.М. проведено заняття під час якого знайомила малюків із правилами поведінки на дорогах, у громадському транспорті, виховували дбайливе ставлення до свого здоров’я і життя.

Діти мали змогу наочно знайомитись з правилами дорожнього руху та вправлятись у практичних вміннях і навичках: художньо-продуктивна діяльність «Намалюємо світлофор». Діти ознайомилися зі знаками, розміткою на дорогах. Метою заняття було закріпити з дітьми правила дорожнього руху, прищеплення розуміння необхідності суворого дотримання встановлених правил поведінки на дорозі,  вироблення навичок спостережливості, виховувати бережливе ставлення до свого життя, закріпити знання, що люди ходять по тротуару, розуміти призначення сигналів світлофора, правильно реагувати на сигнали світлофора, виховати у дітей дисциплінованість на дорогах, бажання бути уважними, спостережливими, обережними.