Відвідування Харківської обласної бібліотеки для дітей!

13 січ. 2020
Діти середньої групи №3 "Гномик" відвідали Харківську обласну бібліотеку. «Свят багато не буває»! Так вирішили у бібліотеці і з початком Нового року продовжили влаштовувати Новорічно-Різдвяні гуляння, запросивши на гостини своїх наймолодших читачів.

«Свят багато не буває»! Так вирішили у бібліотеці і з початком Нового року продовжили влаштовувати  Новорічно-Різдвяні гуляння, запросивши на гостини своїх наймолодших читачів. Малеча залюбки долучилася до ігрової розважальної, яку їм запропонували літературні персонажі, що традиційно з нагоди свят  з’являються у бібліотеці і виявляють бажання поспілкуватися з маленькими книголюбами.  Ігри, танці, загадки, вірші та пісні, –  лише маленька часточка розваг. Тож, Меланки та Старий новий рік у нас пройшли весело, змістовно і цікаво.