Новорічні свята!

20 груд. 2019
19.12.2019 року та 20.12.2019 року в закладі пройшли Новорічні ранки. Напередодні новорічних свят діти мали чудову нагоду разом з казковими героями, здійснити незвичайну подорож. Наприкінці якої кожна дитина отримала новорічні солодкі подарунки від Харківського міського голови Г.А.Кернеса, а діти старшої дошкільної групи отримали солодкі подарунки та зошити -розмальовки.

Новий рік — це пора, коли здійснюються мрії, навіть неймовірніші. Отож, напередодні новорічних свят діти мають чудову нагоду разом з казковими героями здійснити незвичайну подорож.

Під час проведення  новорічних ранків, як завжди - цікаво, весело: пісні, танці, новорічні сюрпризи.

Завдяки батькам та працівникам закладу, новорічні пригоди були захоплюючими та непередбаченими.

Казкове дійство не залишило байдужим нікого, а особливо глядачів, які  підтримували виступи дітей гучними оплесками.

Порадували дітей солодкі подарунки від Харківського міського голови Г.А.Кернеса, а діти старшої дошкільної групи отримали солодкий подарунок та зошит- розмальовку.