ШАГ літній табір


День прав людини - 10 грудня 2019

9 груд. 2019
В закладі розпочався тиждень права людини.

План заходів до тижня Права

у комунальному закладі « Дошкільний навчальний заклад(ясла-садок) №66 Харківської міської ради»

Дата

Назва заходу

Тема дня: «Право на ім'я»

Відповідальний

Відмітка про виконання

1

09.12.2019

Заняття :«Я та моє ім’я»

«Що означають наші імена»

 

Вихователь Кріклівець О.І середня група « Гномик» №3

 

2

09.12.2019

Бесіда «Чому імена такі різні».

«Кожна людина має право на ім'я , що означають наші імена.»

Вихователь Гузик А.М.

Молодша група «Бджілка» №2

 

3

09.12.2019

Читання:І. Глинський «Твоє ім’я – твій друг», «Казка про імена».

А. Бєлий «Ім’я для дитини в українській родині».

К. Щербаков «У сім’ї росте дитина».

Вихователь

Слиш О.М.

Старша група «Зірочка» №4

 

4

09.12.2019

 Заняття з правового виховання . Тема: « Я маю право на ім'я»

Виставка малюнків « Моя сім'я»

Вихователь

Слиш О.М.

Старша група

« Зірочка»№4

 

5

09.12.2019

Ігри: Дидактичні: «Лагідний ланцюжок», «Знайди своє ім’я», «Відгадай».

Народні: «  Галя  по садочку ходила», «Панас», «Микита».

Сюжетно – рольова: «Сім’я»

Музичний керівник Цветкова Л.В. Вихователь

 КріклівецьО.І.

.Середня група «Гномик»№ 3 Кріклівець О.І.

 

6

09.12.2019

Прислів'я :Добре ім’я – найкраще багатство»,

«Дерево міцне корінням, а людина друзями».

«Не ім’я прикрашає людину, а людина прикрашає ім’я»

Вихователь Слиш О.М

.старша група «Зірочка»№4

 

7

09.12.2019

Робота з батьками:Інформація «Конвенція ООН про права дитини»

Ділова гра для батьків: «Скринька добрих порад»

Вихователь Слиш О.М.

Старша група «Зірочка»№4

 

 

10.11.2019

Назва заходу

Тема дня: « Право на працю, відпочинок та гру»

Відповідальний

Відмітка про виконання

1

10.11.2019

Заняття:«Розповіді дітей про улюблені іграшки».

«В умілих руках і сніг спалахне»

 

Вихователь

Мельник Н.С.

Середня група «Гномик» №3

 

2

10.11.2019

 

Бесіда:«Хто виготовляє іграшки».

«Як ми відпочиваємо».

«Що таке відпустка».

 Вихователь Гузик А.М. Молодша група «Бджілка» №2

 

3

10.11.2019

Читання: І. Кульська «Розумні рученята».

Я. Межанська «Я собі отак навчуся».

Українські народні казки: «Про майстра Івана», «Літаючий корабель»

Вихователь Слиш О.М.

Старша група «Зірочка» №4

 

4

10.11.2019

Образотворча діяльність: Колективна робота

«Мама- сонечко в сім'ї, ми її промінчики»«Хто найголовніша людина на землі».

«Хто про мене турбується».

Вихователь

Манохіна І.В.

Молодша група «Капітошка» №1

 

5

10.11.2019

Ігри: « Етнічна сторінка», « Коло питань» Дидактичні: «Магазин іграшок», «Склади квіточку».

Вихователь,

Середня груп Кріклівець О.І а «Гномик» №3

 

6

10.11.2019

Прислів'я «Зробив діло – гуляй сміло».

«Бджола мала, а й та працює». .«Тяжко тому жити, хто не хоче робити». «Де руки й охота, там скора робота».

Вихователь Слиш О.М.

Старша група «Зірочка» №4

 

7

10.11.2019

Консультація для батьків на тему:

« Трудове виховання дітей в сім'ї і в дитячому садку»

Вихователь Гузик А.М.

Молодша група «Бджілка» №2

 

11.12.2019

Назва заходу

Тема дня:«Право на життя, здоров’я, медичну допомогу»

Відповідальний

Відмітка про виконання

1

11.12.2019

Заняття: «Природа – наш дім».

«Подорож з Лісовичком».

Вихователь

Нараз'ян Л.А.

Молодша група « Капітошка» №1

 

2

11.12.2019

Бесіда:«Я і моє здоров’я».

«Отруйні гриби».«Шкідливі звички»

Вихователь, Кріклівець О.І

Середня група «Гномик» №3

 

 

3

11.12.2019

Читання: « К. Перелісна «Хвора лялька».

Г.Бойко «Зелена аптечка» .К. Ушинський «Півник і бобове зернятко». В.Осєєва «Ліки».

Вихователь Гузик А.М. Молодша група «Бджілка»№2

 

4

11.12.2019

 

 

 

11.12.2019

Образотворча діяльність: «Малювання: «Швидка допомога» (машина).

Ліплення: «Королева Зубна Щітка».

  Ігри: Дидактичні:  

 «На прийом до лікаря».

Вправа – імітація: «Зберемо аптечку Айболіту» «Захворіла лялька».«На що скаржитесь», «Поліклініка».

Вихователь Слиш О.М.

Старша група «Зірочка» №4

Вихователь Гузик А.М. Молодша група «Бджілка»№2

 

5

11.12.2019

Прислів'я: «Здоров’я – найкраще багацтво» .«Гроші загубив – нічого не загубив, здоров’я загубив – багато загубив» .«Навчись цінувати здоров’я перш ніж захворієш» .«Чиста вода для хвороби біда».

Вихователь Слиш О.М.

Старша група «Зірочка»№4

 

6

11.12.2019

Робота з батьками: Оформлення інформаційного стенду: «Дитинству – найвища шана».

Вихователь, Мельник Н.С.

Середня група «Гномик» №3

 

 

7

11.12.2019

Розвага  « Зайчик захворів»

Музичний керівник

 Цветкова Л.В Старша група «Зірочка» №4

 

 

12.12.2019

Назва заходу

Тема дня:«Право на повноцінне харчування»

Відповідальний

Відмітка про виконання

1

12.12.2019

Заняття з розвитку мовлення та ознайомлення з навколишнім « Хліб всьому голова»

Вихователь Слиш О.М.

Старша група «Зірочка»№4

 

 

2

12.12.2019

Бесіда:«Корисна та шкідлива їжа».

  «Отруйні ягоди та гриби».  «Салати».

 

Вихователь Кріклівець О.І

Середня група «Гномик»№3

 

3

12.12.2019

Читання:  С. Шушкевич  «Наша мати стіл накрила».,  Д. Чередниченко «Український борщ».  В. Сухомлинського «Бабусин борщ».

Вихователь Гузик А.М. Молодша група «Бджілка»№2

 

 

4

12.12.2019

Образотворча діяльність:   Малювання: «Овочі та фрукти».чи аплікація:«Гриби на лісовій галявині»

 

Вихователь Гузик А.М. Молодша група «Бджілка»№2

 

 

5

12.12.2019

 Дидактичні  ігри: «Впізнай на смак», «Звари борщ і компот», «Що корисно, а що шкідливо»

 

Вихователь Кріклівець О.І

Середня група «Гномик» №3

 

 

6

12.12.2019

Прислів'я  «Без хліба суха бесіда».

«Без солі, без хліба немає обіду» ,«Де хліб і вода, там немає голоду»,.«Без солі не смачно, без хліба не ситно».

 

Вихователь Слиш О.М.

Старша група «Зірочка»№4

 

7

12.12.2019

Робота з батьками:Консультація на тему: «Чим годують відмінників, або йод у харчуванні дітей». В папку – пересувку матеріали: «Харчування дітей дошкільного віку».

Вихователь

Нараз'ян Л.А.

Молодша група « Капітошка»№1

 

 

 

1

  13.12.2019

Назва заходу

Тема дня: «Всі діти мають право на вільне користування власною культурою і мовою»

Відповідальний

Відмітка про виконання

2

13.12.2019

Заняття з ознайомлення з природним довкіллям,навчання елементів грамоти та розвитку зв'язного мовлення « Україна- моя батьківщина»

 

Вихователь Слиш О.М.

Старша група «Зірочка»№4

 

 

3

13.12.2019

Бесіда :«Що об’єднує людей».

«Наша мова солов’їна»

 

Вихователь Гузик А.М. Молодша група «Бджілка»№2

 

 

4

13.12.2019

Читання:   Є. Лещук «Рідна мова»,

 А. Малишко «Буду я навчатися мови золотої»., Ю. Шкрумеляк «Я дитина українська».

 

Вихователь Кріклівець О.І

Середня група «Гномик» №3

 

5

13.12.2019

Образотворча діяльність: Малювання «Моя рідня земля».

Вихователь Кріклівець О.І

Середня група «Гномик» №3

 

 

6

13.12.2019

Прислів'я:«Добрі слова лікують, а погані вбивають».  «Мудре слово – добрий друг у біді» «Слово до слова – складеться мова».

«Не говори, що знаєш, але знай, що говориш».

 

Вихователь Слиш О.М.

Старша група «Зірочка»№4

 

7

13.12.2019

Бесіда з батьками « Про охорону дитинства»

Вихователь

Нараз'ян Л.А.

Молодша група « Капітошка»№1