З 28 жовтня по 01 листопада в закладі пройшов "Тиждень безпеки"

1 лист. 2019
У ці дні проводилась змістовна робота, що охоплювала усі освітні лінії розвитку дошкільника та спрямовувалась на виявлення знань дітей про безпеку життєдіяльності, на формування свідомого розуміння цінностей власного здоров’я, відчуття особистої та колективної безпеки, навчання способів власної поведінки в довкіллі, під час надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру, спрямовані на визначення рівня знань дітей

Педагоги всіх вікових груп оформили куточки «Безпека дорожнього руху»,виставку дитячих  малюнків на тему «Дотримуйся правил дорожнього руху», поповнили папки  – пересувки  по тематиці тижня безпеки дорожнього руху «Безпека на дорозі - безпека життя ».Педагогами  молодшого,  середнього та старшого дошкільного віку було організовано перевірку знань, умінь та навичок дітей з основ безпеки дорожнього руху . Результатом засвоєння дітьми  запропонованого матеріалу є чіткі знання та навички дітей з  безпеки дорожнього руху.