Педагогічний колектив

ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕКТИВ ДНЗ N°66

Іванусенко Марина Володимирівна

Вихователь групи ясельного віку
(відпустка по догляду за дитиною до 3-х років)

Працює в дошкільному закладі № 66 з 2006 року. За час роботи в дитячому садку проявила себе як висококваліфікований фахівець, відповідальний вихователь, для якого характерні ініціативність, творча аснага та працелюбність.
Постійно працює над підвищенням свого професійного рівня, цікавиться новинками методичної літератури, досконало володіє методиками виховання дітей раннього віку.
Бере активну участь у громадському житті закладу, із задоволенням виконує методичну роботу дошкільного закладу, застосовує професійні знання в практичній педагогічній діяльності, забезпечує високу результативність та якість своєї праці, відзначається загальною культурою та моральними якостями.

Слиш Ольга Миколаївна

Вихователь групи раннього віку  2-3 роки

За час роботи в дитячому садку показала себе як відповідальна, чуйна, вимоглива, енергійна людина. Вихователя люблять діти, поважають колеги та батьки. Постійно працює над підвищенням свого професійного рівня, цікавиться новинками методичної літератури, досконало володіє методиками виховання дітей. Бере активну участь у громадському житті закладу, з задоволенням виконує методичну роботу закладу, застосовує професійні знання в практичній педагогічній діяльності, забезпечує високу результативність та якість своєї прац. Є головою профспілкового комітету дошкільного закладу.

Гришанова Юлія Викторівна

Вихователь групи дошкільного віку 5-6 років

За час роботи в дошкільному закладі зарекомендувала себе як професійно компетентний педагог.
Вихователь який виявляє високий рівень теоретичної підготовки, проявляє ґрунтовну професійну компетентність, досконало володіє педагогічним інструментарієм, забезпечує належну результативність, якість своєї праці, організовує освітньо-виховний процес відповідно до сучасних методичних вимог. У 2016 році стала переможцем ІІ етапу районного конкурсу "Вихователь року".

Гузик Ганна Миколаївна

Вихователь групи дошкільного віку  4-5 роки

Має багаторічний досвід роботи з дітьми. Постійно працює над підвищенням свого професійного рівня, цікавиться новинками методичної літератури, застосовує професійні знання в практичній педагогічній діяльності. із задоволенням виконує методичну роботу дошкільного навчального закладу, застосовує професійні знання в практичній педагогічній діяльності, забезпечує високу результативність та якість своєї праці, відзначається загальною культурою, моральними якостями. Ініціативна, творча.

Цвєткова Лідія Василівна

Керівник музичний

Має багаторічний досвід роботи з дітьми. В своїй роботі приділяє велику увагу естетичному, творчому та культурному розвитку дітей.
Постійно працює над підвищенням свого професійного рівня. Бере активну участь у громадському житті закладу, підготовці та проведенні святкових ранків.