Сторінка музкерівника

СТОРIНКА МУЗИЧНОГО КЕРIВНИКА
Цвєткова Лідія Василівна

Музика - джерело особливої дитячої радості в дошкільному дитинстві. Дитина відкриває для себе чарівну силу мистецтва і, при достатньому багатстві вражень, прагне виразити їх у власному " творчому продукті " через музикування.

В.А. Сухомлинський писав: "Музыка является самым чудодейственным, самым тонким средством привлечения к добру, красоте, человечности. Чувство красоты музыкальной мелодии открывает перед ребенком собственную красоту - маленький человек осознает свое достоинство, развивает духовные силы ребенка, его творческую активность. Жизнь детей без музыки невозможна, как невозможна без игры и без сказки..."

Музика в дошкільному віці повинна стати засобом спілкування дорослого з дитиною, а не предметом окремого навчання, вивчення або споглядання в спеціальній, відокремленої від життя ситуації занять з дітьми.

Мета: створити умови розвитку особливого небайдужого , активно перетворює відносини дитини до світу - естетичного ставлення, в якому переплітаються якості моральності, естетичного та емоційного початку, його образного мислення, творчих здібностей.

https://Пісні до свята осені