1 жовт. 2023

Вітання з Днем працівників освіти директора Департаменту освіти Ольги Іванівни Деменко

Цієї оксамитової осінньої пори зустрічаємо своє професійне свято ми – працівники освіти. Це свято всіх, хто допомагає дітям відкривати скарбницю знань, науки, мудрості. Хто вчить їх пізнавати світ, прищеплює їм справжні цінності, допомагає мудрою порадою та радіє за успіхи своїх вихованців. Шановні колеги, прийміть щирі вітання з Днем працівників освіти!
30 вер. 2023

Про інформаційні матеріали до Дня захисників і захисниць

У 2023 році Україна вперше відзначатиме День захисників і захисниць 1 жовтня. Це свято відзначається в Україні на державному рівні від 2014 року на вшанування мужності та героїзму захисників і захисниць незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві.
28 вер. 2023

В УКРАЇНІ СТАРТУВАЛА ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНА КАМПАНІЯ ДЛЯ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ПІДТРИМКИ ДІТЕЙ В УКРИТТЯХ

Щоб дітям під час повітряних тривог було спокійніше, Міністерство освіти і науки України та Фонд Східна Європа запустили кампанію #BraveKidsUkraine. Її мета — створити максимально комфортні психологічні умови для перебування дітей в укриттях.
27 вер. 2023

КІР В УКРАЇНІ: ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ОСВІТЯНАМ? —

Кір — швидкий та небезпечний, а його спалахи — циклічні. Усі невакциновані в небезпеці, а в колективах вірус поширюється швидко. Що потрібно знати про кір вчителям та керівникам закладів освіти?
26 вер. 2023

ПРО ЗМІНИ ДО ПОЛОЖЕННЯ ПРО ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

26 вересня, уряд затвердив кілька важливих змін у дошкільній освіті, а саме:
25 вер. 2023

Поради батькам щодо безпеки дітей

Надзвичайні ситуації завжди пов’язані з високим рівнем стресу та тривоги, але водночас вимагають від людей сфокусованості та зібраності.
24 вер. 2023

Вітаємо з Днем працівників дошкільної освіти!!!

Нехай лагідна посмішка сонечка дарує Вам невичерпну енергію, красу і чарівність, життя Ваше буде наповнене щастям, добробутом та натхненням, а в оселі вашій панують світло і злагода, а в серці - добро і мудрість, а в житті - достаток і удача.
22 вер. 2023

Цікавинки для малят

Змалечку варто прививати любов до природи. В цікавій формі розповідаємо про тварин чи рослини, які живуть в нашій країні, у рідному краї та робимо з природ
21 вер. 2023

Відбувся вебінар для новопризначених керівників закладів дошкільної освіти міста Харкова

Департаментом освіти та Харківським центром професійного розвитку педагогічних працівників Харківської міської ради 21.09.2023 року проведено чергове заняття постійно діючого семінару для 45 новопризначених керівників закладів дошкільної освіти міста Харкова за темою «Вимоги до культури сучасного керівника закладу дошкільної освіти».
21 вер. 2023

21 вересня — Міжнародний день миру

Це свято присвячено зміцненню ідеалів миру як усередині держав і народів, так і між ними. Це день припинення вогню і відмови від насильства, осмислення проблем миру, обміну інформацією та практичним досвідом діяльності щодо його досягнення.