19 жовт. 2023

Конкурс для дошкільнят від Національного банку України!

Шановні батьки та освітяни! В межах святкування Дня заощаджень пропонуємо залучити дошкільнят до заходів з фінансової просвіти, які організовує Національний банк України, та ознайомити їх з елементарними поняттями та навичками у сфері планування й управління власними фінансами на прикладі заощаджень з метою розвитку в дітей культури заощаджень та ощадливої та дбайливої фінансової поведінки.
16 жовт. 2023

Всесвітній день хліба

ініціативи Міжнародного об’єднання пекарів і кондитерів у 2006 році календарі багатьох країн світу збагатились ще на одну визначну подію – Всесвітній день хліба.
14 жовт. 2023

У КИЄВІ ВІДБУДЕТЬСЯ ОСВІТНІЙ ФОРУМ «ДОШКІЛЛЯ ХХІ СТОЛІТТЯ: ВИКЛИКИ, ДОСВІД, ІННОВАЦІЇ»

Тренінговий центр ГС «Освіторія» запускає новий напрям роботи — дошкілля. У межах цього напряму 16 жовтня у Києві відбудеться освітній форум «Дошкілля ХХІ століття: виклики, досвід, інновації» за участі заступниці міністра освіти і науки України Євгенії Смірнової. На заході обговорюватимуть актуальні освітні проблеми дошкілля й шукатимуть шляхи їхнього розв’язання, пропонуватимуть інноваційні підходи у практичній роботі та створюватимуть умови для обміну досвідом.
13 жовт. 2023

До уваги педагогів та батьків!

Знання, що рятують життя: для дорослих і дітей доступні освітні відеоролики про мінну безпеку
10 жовт. 2023

В Україні розпочався місяць кібербезпеки

Міністерство цифрової трансформації України за підтримки Проєкту USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України» та за сприяння Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України запустило місяць кібербезпеки та просвітницької кампанії з кібергігієни.
9 жовт. 2023

Благоустрій території

Проводиться упорядкування території закладу, виконуються роботи по прибиранню ділянок від листя та сміття. Згуртованість, объєднання співробітників сприяли участі кожного в упорядкуванні території
8 жовт. 2023

Про проведення заходів до Всесвітнього дня психічного здоров’я

День психічного здоров’я або ментального здоров’я у світі та в Україні відзначається щороку 10 жовтня. Свято покликане звернути увагу на проблеми, пов’язані з психічним станом людини та підтримки людей з подібними захворюваннями. Одним із важливих пріоритетів у діяльності закладів освіти залишається забезпечення психологічної стійкості здобувачів освіти.
7 жовт. 2023

Кіберполіція застерігає від шахраїв

Війна в Україні стала підґрунтям для поширення шахрайських схем, заснованих на вразливому емоційному стані та зловживанні довірою громадян. Зловмисники здатні обдурити дітей, пенсіонерів та намагатись розчинитись у просторах інтернету, не залишивши слідів злочину.
6 жовт. 2023

Про проведення радіодиктанту національної єдності у 2023 році

Суспільне Мовлення оголосило, що радіодиктант національної єдності у 2023 році відбудеться 27 жовтня — у День української писемності та мови, який, згідно з указом президента, відтепер відзначатимуть саме цього дня.
5 жовт. 2023

В Україні створили мотиваційні освітні ролики “Мінна безпека. Важливо знати кожному!”, які покликані підвищити обізнаність дітей щодо правил поводження з вибухонебезпечними предметами. Анімаційні ролики допоможуть педагогам і батькам: - підвищити обізнаність дітей щодо правил поводження з вибухонебезпечними предметами; - пояснити дитині в легкій формі про правильну поведінку при мінінй небезпеці; - пригадати основні правила мінної безпеки.