25 лист. 2023

Всеукраїнська соціальна акція до Дня пам’яті жертв Голодомору «Пам’ятай про жертв Голодомору. Підтримуй тих, хто бореться за Україну»

Традиційно, кожної четвертої суботи листопада вшановуємо жертв Голодомору 1932-33 років. Цьогоріч ця дата припадає на 25 листопада. Цього року ми вдруге вшановуємо жертв Голодомору в умовах повномасштабної російської агресії.
24 лист. 2023

Педагогічна рада

В закладі дошкільної освіти пройшла педагогічна рада "Психологічна безпека"
24 лист. 2023

З 20 по 24 листопада стартував Всеукраїнський марафон «Фасилітація гри: сучасний вектор»

Щоб стати фасилітатором гри, потрібна практика та сміливість. Фасилітатори повинні розуміти важливість гри у дошкільному віці, відчувати натхнення та можливість організувати ігрову діяльність з дітьми, орієнтуючись на процес, а не на результат. Бути дизайнером та моделювати ігрову діяльність з дітьми, а не давати готові рішення.
21 лист. 2023

ПРО УЧАСТЬ ВИХОВАНЦЯ КЗ «ДНЗ № 66" У КОНКУРСІ МАЛЮНКІВ ДЛЯ ДОШКІЛЬНЯТ «МАЙБУТНІЙ МІЛЬЙОНЕР», ЯКИЙ ПРОХОДИВ З 30 ЖОВТНЯ ПО 3 ЛИСТОПАДА

Фінансова грамотність дає змогу формувати важливі та корисні навички, які дітлахи можуть почати опановувати вже змалечку. Що раніше дитина почне знайомитися з фінансами, то простіше їй буде приймати зважені та ефективні фінансові рішення, що є запорукою досягнення особистої фінансової стійкості та добробуту в майбутньому.
21 лист. 2023

ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

Гідність і свобода — цінності, що є основою нашої держави й ідентичності. Без них неможливе існування України. За них борються покоління українців. За них же ми виходили на Майдан. Десять років тому Україна піднялася, щоб остаточно звільнитися від впливу кривавого сусіда. Ми обрали шлях країн, які живуть демократичними цінностями. І для яких гідність і свобода — слова, що мають величезне значення. Подякуйте сьогодні кожному, хто стояв і просто зараз стоїть на захисті гідності і свободи нашої нації.
20 лист. 2023

Всесвітній день дитини!

ООН було рекомендовано всім країнам ввести святкування цієї дати як дня світового братства та взаєморозуміння дітей, присвяченого діяльності, спрямованої на забезпечення добробуту дітей у всьому світі. Саме у цей день – 20 листопада 1959 року - Генеральна Асамблея ухвалила Декларацію прав дитини, а 20 листопада 1989 року – Конвенцію про права дитини.
18 лист. 2023

Освітян запрошують на вебінар «Презентація соціально-емоційного навчання за програмою “Думай на рівних”»

Український інститут розвитку освіти запрошує педагогів закладів дошкільної освіти, психологів та консультантів центрів професійного розвитку педагогічних працівників з питань дошкільної освіти на безплатний вебінар «Презентація соціально-емоційного навчання за програмою “Думай на рівних”». Програма створена фахівцями в галузі педагогіки, психології, прав людини та нейронаук для дітей віком від 3 до 6 років і спрямована на розвиток їхнього соціально-емоційного інтелекту.
16 лист. 2023

До уваги педагогів!

Засідання педагогічної ради
16 лист. 2023

День толерантності. Як виховувати в собі толерантне ставлення до інших

16 листопада 1995 року держави-члени ЮНЕСКО ухвалили Декларацію принципів толерантності, яка серед іншого підтверджує, що толерантність є не поступкою, а розумінням мультикультурності нашого світу, проявом поваги та терпимості. Всі люди за своєю природою різні, але рівні у правах. Толерантність вимагає справедливості та неупередженості від законодавства, надання кожній людині рівних можливостей для розвитку, проте закони хоча і є потрібними, проте цього часто недостатньо для виховання толерантного суспільства. Найбільш ефективним методом, згідно з декларацією, є виховання толерантності в людей – і з цього приводу Суспільне підготувало матеріал про повагу до інших, "мову ворожнечі" та прикладах дискримінації людей.
14 лист. 2023

Професійне свято логопедів - «Міжнародний День логопеда» відзначається 14 листопада.

У «Міжнародний День логопеда» ми приєднуємося до численних привітань на адресу наших незамінних вчителів-логопедів і бажаємо їм міцного здоров’я, успіхів у їх нелегкій праці, родинного тепла і простого людського щастя! Зі святом вас, дорогі логопеди!