21 груд. 2023

10 оригінальних паперових прикрас для ялинки

До Нового року залишається дедалі менше часу. Імовірно, ви вже прикрасили ялинку. Однак на ній точно ще знайдеться місце для оригінальних паперових іграшок, які ми пропонуємо виготовити разом з дітьми. Зібрали для вас 10 майстер-класів зі створення різноманітних яскравих новорічних прикрас.
21 груд. 2023

Консультація для батьків “БЕЗПЕКА ДІТЕЙ ВЗИМКУ”

Зимові прогулянки завжди приносять малюкам дуже багато радості. Вони ще з осені чекають першого снігу, коли можна зліпити сніговика, пограти в сніжки і звичайно ж покататися на санчатах.
20 груд. 2023

До уваги батьків!!!

Обережно, ожеледиця!
19 груд. 2023

Підтримуємо територію закладу в чистоті

Не зважаючи на погоду, працівники закладу дошкільної освіти намагаються максимально підтримувати прилеглу територію садочка в чистоті.
18 груд. 2023

Подарунки до свят нашим захисникам

Співробітники та вихованці закладу дошкільної освіти №66 підготували для наших захисників подарунки!
16 груд. 2023

БЕЗПЕКА ПІД ЧАС НОВОРІЧНИХ ТА РІЗДВЯНИХ СВЯТ

Незабаром розпочнеться довгоочікуваний період новорічних та різдвяних свят, але часто недотримання правил безпеки під час Новорічних свят може стати причиною трагедії. Отже, якщо ви хочете весело і без пригод відпочити, зверніть увагу на деякі правила під час підготовки до домашньої урочистості.
14 груд. 2023

До уваги педагогічних працівників

Розроблено інформаційний порадник «Атестація педагогічних працівників»
13 груд. 2023

МЕТОДИЧНА ГОДИНА З ПЕДАГОГАМИ

Як педагогам забезпечити якісний розвиток.
11 груд. 2023

Як допомогти дитині стати більш зосередженою

Поради психолога для батьків
7 груд. 2023

День української хустки

День української хустки — зовсім молоде свято, яке потрібно підтримувати та популяризувати. Адже воно про збереження стародавніх українських звичаїв та традицій.