Вітаємо переможця Меркулова Матвія!!!

12 трав. 2016
І місце у виставці-конкурсі дитячих творчих робіт "Молоде покоління за безпеку дорожнього руху"

З 20 квітня по 6 травня 2016 року на базі методичного центру Управління освіти                                     відбулася виставка-конкурс дитячих творчих робіт "Молоде покоління за безпеку                                           дорожнього руху". На виставку-конкурс було надано 79 дитячих робів від ЗНЗ та ДНЗ                                     Київського району.Виставка проводилася з метою формування у дітей безпечних навичок                               поведінки на вулично-дорожній мережі, дбайливого ставлення дітей до власної безпеки та                               безпеки оточуючих.                                                                                                                                                 Кращими були визнані роботи  вихованців ДНЗ №№ 66 (Меркулов Матвій), 109 (Герасюк                               Аріна), 370 (Бляхарський Давид) та колективна дитяча робота ДНЗ № 410.