Різдвяна розвага

8 січ. 2019
В закладі пройшла різдвяна розвага для дітей всіх вікових груп.

Білосніжна зима продовжує радувати український народ Різдвяними святами.

Торують засніжені стежки веселі ватаги колядників, ряджених, щедрувальників та засівальників. Різдвяна коляда триває від Різдва Христового і до Водохреща.

Діти старанно готувалися: вчили колядки, щедрівки, різдвяні пісні та ігри. Зачарувала глядачів цікава казочка "Зима-Зимонька", в якій дівчинка Настуня потрапила у володіння королеви Зими.        Під час морозної подорожі навколо дівчинки кружляли у вальсі кришталеві сніжинки, осявали дорогу Місяць і Зіроньки, а вірна Охорона Зими після випробувань загадками все ж таки впустила Настуню  до господи  Зими-Зимоньки. Вона подарувала дівчинці і всім присутнім гарний настрій, сміх і радощі на всі зимові свята. А тут і Господар повернувся із зимового ярмарку з повним міхом щедрих гостинців для колядників. Слідом за Настунею приходили до господи ватаги колядників та щедрувальників із усіх груп. Діти завзято колядували, щедрували, водили хороводи, грали в ігри з Козою, рухалися, грали, співали. І за це отримували від Господаря гостинці, дарунки і щиру подяку за побажання добробуту, щастя, благополуччя, здоров'я і миру. Святковий різдвяний настрій панує в дитсадочку  і досі. Щасливої всім Коляди!