Батьківські збори.

12 вер. 2018
Батьківські збори — це школа виховання батьків, формуюча батьківська суспільна думка, батьківський колектив.

11.09 та 12.09 2018 року у всіх групах закладу відбулися батьківські збори, на яких були розглянуті важливі питання як для вихователів, так і батьків, у вихованні їхніх дітей.
Батьків, які привели дитину вперше до дитячого садка, цікавило питання адаптації дитини до колективу, батькам дітей середньо - старших груп - як підготувати дитину до школи та як впливають на психіку дітей агресивні комп`ютерні ігри .
В кожній групі на батьківськіх зборах були присутні не тільки вихователі й батьки але й завідувач , психолог, методист , які дали методичні поради батькам щодо виховання дошкільників. До старшої групи було запрошено вчителя 4-го класу та офіцера поліції "Шкільний офіцер поліції"