Шановні батьи запрошуємо Вас до участі у конкурсі!

17 бер. 2017
«Київський район очима юних»

УМОВИ
 проведення районного конкурсу “Київський район очима юних”
 у 2016/2017 навчальному році

Загальні положення

Районний  конкурс  «Київський район очима юних» проводиться серед  учнів загальноосвітніх навчальних закладів та вихованців дошкільних і позашкільних навчальних закладів Київського району.
Організатором конкурсу є Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради.
Тема конкурсу 2016/2017 навчального року: Рік Японії в Київському районі міста Харкова.
Мета конкурсу: пошук й підтримка талановитої молоді, залучення школярів та вихованців дошкільних і позашкільних навчальних закладів до вивчення та вирішення головних задач розвитку Київського району, формування в них громадянської позиції, особистої відповідальності перед державою і суспільством, виховання прогресивних патріотів міста Харкова і Київського району.
Задачі конкурсу:
- широке залучення учнівської молоді до активної соціально-громадської діяльності, виховання основ громадянської свідомості;
 - адаптація молодої людини до сучасності, формування потреб особистої   причетності до соціально-економічних змін;
 -  пошук та підтримка ініціативи талановитої молоді.
Учасники конкурсу:
  У конкурсі беруть участь учні загальноосвітніх навчальних закладів, вихованці дошкільних і позашкільних навчальних закладів Київського району.