Шановні батьи запрошуємо Вас до участі у конкурсі!

6 бер. 2017
Про проведення районної виставки-конкурсу дитячих художніх виробів «Коли сакура цвіте» серед вихованців та учнів дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів району

УМОВИ  ПРОВЕДЕННЯ
районної виставки-конкурсу дитячих художніх виробів
«Коли сакура цвіте»
1.     Організатори.
Організаторами районної виставки-конкурсу дитячих художніх робіт «Коли сакура цвіте» є Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради та комунальний заклад «Станція юних техніків № 2 Харківської міської ради». Безпосередня відповідальність за організацію та проведення виставки-конкурсу покладається на організаційний комітет.

1.     Цілі та завдання районної виставки-конкурсу.
Районна виставка-конкурс дитячих художніх робіт проводиться з метою популяризації та вивчення історії, культури, традицій народу Японії,  створення умови для творчої самореалізації учнів, сприяння  духовному та естетичному вихованню підростаючого покоління.

2.     Учасники районної виставки-конкурсу.
Учасниками конкурсу можуть бути діти віком від 5 до 17 років, які виховуються в дошкільних навчальних закладах району та навчаються в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах району усіх типів та форм власності району.
3.     Порядок проведення конкурсу.
Районна виставка-конкурс проводиться  на базі методичного центру з 10 по 25 квітня 2017 року.
У районній виставці-конкурсі можуть брати участь юні митці віком від 5 до 17 років:
перша категорія – роботи вихованців груп старшого дошкільного віку ДНЗ);
друга категорія – роботи учнів 1-4-х класів;
третя категорія – роботи учнів 5-8-х класів;
четверта категорія – роботи учнів 9-11-х класів.
Роботи подаються групові або індивідуальні з інформацією про автора: назва роботи, прізвище, ім’я, вік, гурток, керівник, назва закладу.
На конкурс можна надавати по 1 конкурсній роботі у кожній техніці, кожної вікової категорії від дошкільного, загальноосвітнього, позашкільного  навчального закладу.
Прийом робіт на районну виставку-конкурс дитячих художніх робіт «Коли сакура цвіте» проводиться у методичному центрі Управління освіти (вул.Лермонтовська, 15/17) з 03 по 07 квітня 2017 року.

4.     Техніки виконання робіт.
Для участі у районній виставці-конкурсі приймаються роботи, виконані у наступних техніках:
-                     живопис та графіка;
-                     орігамі;
-                     поробки з будь-якого матеріалу.

7.Визначення та нагородження переможців:
Конкурсні роботи оцінюються за такими критеріями:
                                                                     максимальний бал
- за естетичний вигляд роботи                          10 балів
- за техніку виконання, якість роботи              10 балів
- за оригінальність твору                                  10 балів
         Особиста першість визначається за максимальною кількістю балів, набраних автором за конкурсну роботу.
Переможці районної виставки-конкурсу нагороджуються дипломами Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради.

ЗРАЗОК ОПИСУ ДО КОЖНОЇ РОБОТИ (від 6х6 до 8х8 см, шрифт № 12)

«Перший заморозок»
(живопис пластиліном по склу)
Шуляк Артем, 3-А кл., 9 років