Увага конкурс! Шановні батьки запрошуємо Вас до участі у конкурсі!

2 бер. 2017
Про проведення районного етапу Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху» серед вихованців та учнів дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів району

Умови проведення
районного етапу Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу

Цілі конкурсу:

-         привернення уваги суспільства до проблем безпеки дорожнього руху;
-         формування у дітей безпечних навичок поведінки на вулично-дорожній мережі та дбайливого ставлення до власної безпеки і безпеки оточуючих;
-         виховання свідомого ставлення до неухильного виконання правил дорожнього руху;
-         зміцнення позитивного іміджу Національної поліції України.

Завдання конкурсу:
-   залучити широкий загал дітей дошкільного та шкільного віку до вивчення
    Правил дорожнього руху, затверджених постановою Кабінету Міністрів
    України від 10 жовтня 2001 року № 1306, і пропагування їх серед
    населення та однолітків;
-   закріпити знання з безпечної поведінки на дорозі;
-       створити умови для творчої самореалізації учнів.

Учасники конкурсу.
Учасниками конкурсу можуть бути діти віком від 5 до 17 років, які навчаються в загальноосвітніх навчальних закладах різних типів
Порядок проведення конкурсу.
Конкурс проводиться з 17 березня 2017 року по 24 березня 2017 року.
Конкурс проводиться за трьома віковими категоріями:
перша категорія – автори робіт віком від 5 до 9 років;
друга категорія – автори робіт віком від 10 до 13 років;
третя категорія – автори робіт віком від 14 до 17 років.

Конкурс проводиться за напрямом художньої творчості: 1) малюнок,
2) твори декоративно-прикладного мистецтва (вишивка, мозаїка, аплікація тощо), 3) фотографія.
На Конкурс подаються самостійно підготовлені індивідуальні творчі роботи, що відповідають тематиці Конкурсу:
·        Малюнки подаються на Конкурс у довільній графічній, живописній формах, виконані олівцями, фломастерами, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю. Розмір роботи не повинен бути більшим за формат А1. Роботи не повинні оформлятися рамкою, паспарту, наклейками.
·        Твори декоративно-прикладного мистецтва (вишивка, мозаїка, аплікація тощо) подаються на Конкурс у довільній формі.
·        Фотографії подаються на Конкурс у довільній формі. Розмір роботи не повинен бути більшим за формат А3. Роботи не повинні оформлятися рамкою, паспарту, наклейками тощо.

На зворотному боці кожної конкурсної роботи (або у додатку до роботи) необхідно зазначити:
назву роботи;
прізвище, ім'я, по батькові та дату народження автора;
місце проживання/перебування автора;
найменування навчального закладу, контактний телефон його керівника.

Критерії оцінювання конкурсних робіт:
актуальність та повнота розкриття теми;
авторська позиція;
оригінальність оформлення;
ступінь самостійності автора у виконанні роботи;
якість роботи;
естетичний вигляд роботи.

Нагородження.
Переможці районного етапу нагороджуються дипломами Управління освіти адміністрації Київського району та їх роботи направляються на міський етап конкурсу.