Запрошуємо взяти участь в Тижні науки.

2 лют. 2017
Тиждень науки буде проводиться у закладі з 06.02.2017 по 10.02.2017.

Тиждень науки буде проводиться у закладі з 06.02.2017 по 10.02.2017. Усі заходи проводимуться в інтерактивній формі, що дасть можливість зацікавити більше дітей наукою, спонукати їх до наукового пізнання. Тиждень науки проводиться у закладі з метою залучення дітей до експериментально-дослідницької діяльності, формування інтересу в галузі природничих наук, технологій, підтримки та розповсюдження ефективного педагогічного досвіду, направленого на розвиток інтелектуальних та творчих здібностей дітей дошкільного віку, залучення батьків до участі в освітньому процесі дошкільного закладу.
Перелік заходів:
 папоки-пересувки щодо досягнень сучасної науки;
заняття з пошуково-дослідницької діяльності: «Цікава наука»;
демонстрація наукових дослідів, експериментів;
бесіди з вихованцями, батьками;
конкурси, вікторини «Юні науковці»;
майстер-класи для дітей та педагогів.
9 лютого 2017 року о 16:15 запрошуємо батьків середньої та старшої групи прийняти участь в демонстрації наукових дослідів для дітей.
10 лютого 2017 року о 16:15 запрошуємо батьків молодшої та ясільної групи прийняти участь в демонстрації наукових дослідів для дітей.